2010 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

25.04.2013 2923

Türk Tekom Mehmet KAPLAN Sosyal Bilimler Lisesi 2010 ÖSS/ÖYS sonuçları

1

İBRAHİM BARIŞ SAYAR

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)

2

DENİZ YILDIZOĞLU

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

3

YAĞMUR GÖKÇE MORAY

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

4

ÜMİT VEYSEL UZ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

5

ABDULLAH HALİDİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

6

MELİKE GİZEM YILDIZ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

7

ABDULBAKİ TÜRKMENOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

8

MUTLU BAĞRIAÇIK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

9

MURAT YASİN SÜLEK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

HUKUK FAKÜLTESİ

10

AYŞE RUMEYSA ATAKLI

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

HUKUK FAKÜLTESİ

11

FEYZA ÖZER

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

HUKUK FAKÜLTESİ

12

İBRAHİM ETHEM SÖZEN

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)

HUKUK FAKÜLTESİ

13

FURKAN YAKAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ (İÖ)

14

ÖMER KARADENİZ

DİCLE ÜNİVERSİTESİ (DİYARBAKIR)

HUKUK FAKÜLTESİ

15

MESUT TURGUT

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME

16

MERVE ASLANER

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

İŞLETME FAKÜLTESİ

İŞLETME (%50 BURSLU)

17

GİZEM ECE DOĞAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İKTİSAT

18

RECEP BOZ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İKTİSAT

19

ÜMMÜGÜLSÜM GÜNEŞ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

20

OĞUZHAN TİFTİK

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)

21

ABDURRAHİM METİN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT FAKÜLTESİ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

22

BEDİİ GÜRCAN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

KAMU YÖNETİMİ

23

BURAK YAMUÇ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ (İÖ

24

RAUF ERSİN DAŞ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

KAMU YÖNETİMİ (İÖ

25

NAİME MERVE KARACAOĞLU

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

26

BETÜL GÖKÇE YÜKSEL

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

MALİYE

27

AHMET SAİT EĞİLMEZ

FATİH ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

EKONOMİ (TAM BURSLU)

28

CAFER AK

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR

EĞİTİM FAKÜLTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

29

SEBAHAT ÖZGE CAN

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)

EĞİTİM FAKÜLTESİ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

30

ZEYNEP BENGİSU UĞUR

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TARİH (TAM BURSLU

31

ÇAĞLA KARAOĞLAN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

PSİKOLOJİ

32

SELİN TÜRKER

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI

33

ENES DEMİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR

İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

SİNEMA VE TELEVİZYON

34

MUSTAFA SABRİ TERE

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

İLAHİYAT

 

MEZUN SAYISI:42

YERLEŞEN ÖĞRENCİ SAYISI:34

BAŞARI:%87